Elixirman balenie
Afrodiziakum Elixirman má unikátne zloženie

Elixirman je produkt na našom trhu zložený zo zaujímavého mixu čisto prírodných ingrediencií, ktoré sa využívajú v činskom liečiteľstve už viac ako 2 000 rokov. Výrobca ma tento recept patentovaný, na Slovensku ho môžu muži užívať od roku 2012.

Výrobca udáva až 72 hodinový účinok s tým, že funguje spoľahlivo u väčšiny mužov. Neznamená to, že by ste 72 hodín mali erekciu, ale že počas tejto doby stačí malý podnet od partnerky a ste opäť pripravený na akciu.

Chcem vyskúšať Elixirman

Účinnosť prípravku Elixirman

Pre koho je primárne produkt určený? Hlavne ide o afrodiziakum, ktoré priaznivo vplýva na funkcie pohlavných orgánov. Tie viac prekrvuje a sú citlivejšie na dotyk. Vaša erekcia by po tomto prípravku mala byť tvrdšia a intenzívnejšia.

Ako som písal aj v ostatných recenziách. Voľnopredajné produkty nie sú viagra. Ak máte vážny problém s erekciou, tak navrhujem navštíviť lekára. Pri ostatných prípadoch miernych porúch erekciu dokážu tieto prípravky výrazne napomôcť.

Preto ak pri nejakom produkte uvidíte všetky možné účinky od výmyslu sveta, nenechajte sa nachytať.

Výrobca uvádza, že až 70% mužov u nich nakupuje pravidelne a produkt sa predáva bežne v nočných kluboch a na swingers parties.

Účinné látky

Zloženie produktu Elixirman certifikované a patentované. Podobne ako u všetkých ostatných je na 100% prírodnej báze, teda sa nemusíte báť žiadnych vedľajších účinkov. Koniec koncov voľnopredajné prípravky nie sú na predpis.

Elixirman sa na prvý pohľad od ostatných produktov odlišuje vo výbere ingrediencií. Obsahuje asi najzaumavejší mix rastlín a bylín, ktoré sú známe svojimi stimulujúcimi účinkami.

Hlavnou účinnou zložkou je Ženšen pravý (Panax ginseng)  – Mnohokrát spomínaný ženšen je jednou z hlavných účinných zložiek, ktoré podporuju silnú a rýchlu erekciu. Ženšen je rastlina, ktorý má účinky v mnohých oblastiach. Znižuje krvý tlak, uvoľňuje stres, ale nás zaujíma najmä jeho schopnosť stimulovať a podporovať sexuálnu činnosť.

Japonský Jam – má dokázané afrodzikiálne účinky, predovšetkým zvyšuje citlivosť penisu

Alpínia Lekárska – Je tropická rastlina známa tým, že rozťahuje cievy a tým zvyšuje prúdenie krvi do penisu, ktorý je tvrdší. Svojim zložením je podobná zázvoru. Alpínia je klasické afrodiziakum, ale má aj mnohé vedľajšie účinky ako napr. zlepšenie trávenia či liečivé účinky na podráždenú pokožku.

Kustovnica čínska – Ak ste nepočuli o kustovnici, tak ste možno počuli o jej plodoch s názvom GOJI. Pred pár rokmi spôosbila v Európe senzáciu. Patrí do tzv. superfoods, pretože obsahuje mnoho látok vo vysokom množstve. Goji sa využíva v tradičnej čínskej medicíne cez 2 000 rokov najmä kvôli účinkom dlhovekosti, vitalitu a sexuálnu potenciu.

Leskokôrka lesklá – Ide o liečivú hubu, ktorá sa v číne nazýva aj “huba nesmrteľných”. Používa sa vo farmácii ako liečivá zložka. Podporuje organizmus a imunitu a pomáha k lepšej činnosti obehového systému.

Šalvia lekárska – U nás sa väčšinou používa na podporu trávenia, ale má široký rozsah protibakteriálnych účinkov.

Elixirman leták

Užívanie a dávkovanie

Elixirman môžete užívať jednorazovo alebo dlhodobo. Jednorazovo vtedy, ak máte napr. naplánovaný víkend so svojou priateľkou či manželkou alebo máte stresujúce obdobie a zníženú chuť na sex.

Pri jednorazovom užívaní odporúčam jednu až dve kapsule s nástupom od 45 minút až do dvoch hodín. Nezabudnite, že účinok trvá až 72 hodín. Preto pred ďalším stykom v tomto časovom období tabletku užívať nemusíte.  

Ak chcete svoju erekciu skutočne zlepšiť a cítite dlhodobo, že niečo nie je v poriadku, odporúčam dlhodobé užívanie. Pri tomto užívaní dokážete nakopnúť váš organizmus. Je to tým, že kým niektoré zložky učínkujú jednorazovo, napr. účinok takého ženšenu sa zvyšuje pri pravidelnom užívaní.

Elixirman afrodiziakum
Zaujímavé balenie produktu v plechovke

 

Odporúčam ráno jednu tabletku nalačno každé tri dni počas 10-12 týždňov. Túto kúru si pochvaľujú mnohí muži, ktorí ňou prešli.

Nezabudnite však, že ak vám po tejto kúre afrodiziakum nezaberie, môže sa jednať o väčší problém a v tomto prípade odporúčam návštevu lekára.

Páči sa nám ferový prístup predajcu, ktorý nepoužíva superlatívy, ale veľmi triezvo popisuje účinky tabletky. Každý je unikátny a preto u každého muža pôsobí tabletka inak.

Inak Elixirman môžete kombinovať s alkoholom či kofeínom a účinky ešte znásobiť. Ale platí staré dobré neprehnať to s alkoholom. Príliš veľa alkoholu pôsobí presna opačne. Pohár vína na začiatok môže urobiť divy.

Balenie a cena produktu

Ak chcete produkt najskôr otestovať, môžete si kúpiť štartovacie balenie 2ks tabletiek a presvedčiť sa na vlastnej koži, či sa dostavil účinok.

  • Základne balenie Elixirman – cena 14,99 EUR 2ks tabletky
  • Elixirman 4ks tabletky – cena 29,80 EUR 27,99 EUR
  • Elixirman 6ks tabletiek – cena 44,70 EUR 39,99 EUR
  • Elixirman 8ks tabletiek – cena 59,60 EUR len 44,90 EUR

POZOR: Môžete využiť zľavový kupón na zľavu 5%. Stačí len, aby ste v košíku vložili kupón v tvare „zlv5dg“

Recenzie 

Muži si produkt pochvaľujú o čom svedčia mnohé hodnotenia, napr. táto na Heuréke

Elixirman Heuréka hodnotenie

Doručenie

Diskrétne doručenie je štandard, nemusíte sa báť, že niekto z rodiny zistí, čo je v balíčku. Výhodou je, že ak stihnete objednať do 15 hodiny, na druhý deň je balenie už u vás doma.

Výrobca ponúka viacero balení, od dvoch až po osem tabletiek.

Záverečný verdikt

Kúpiť? Páči sa mi ako predajca jasne komunikuje vlastnosti produktu. Určite by som mu dal šancu na vyskúšanie

Chcem vyskúšať Elixirman

Elixirman a moje skúsenosti s tabletkou (veľká recenzia) 5.00/5 (100.00%) 9 hlas[ov]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TOPlist