Erex24 erekcia
Erex24 sa užíva a účinkuje dlhodobo

Erex24 je produkt, ktorý si postupne razí cestu medzi ostatné konkurečné prípravky na trhu. Tieto tabletky na potenciu sú z ameriky. Silnými stránkami je okamžitý nástup tvrdej erekcie, ale tiež zväčšenie penisu pri erekciu do šírky i dĺžky.

Treba povedať, že Erex24 je založený na dlhodobom užívaní, ktoré nakopne vaše telo a vyrieši problém s erekciou. Obsahuje mix prírodných látok prevažne z južnej ameriky, ktoré priaznivo pôsobia na produkciu testosterónu vo vašich semenníkoch.

Zvýšený testosterón má priaznivé účinky na vašu sexuálnu energiu a libido.    

Chcem vyskúšať Erex24

Účinné látky Erex24

Ako som už spomenul v predchádzajúcom odstavci. Erex24 má spomedzi ostatných testovaných prípravkov unikátne zloženie, ktoré v iných tabletkách nenájdete.

Jeho účinky sú založené na vzácnych a zriedkavých rastlinách vyskytujúcich s v pralesoch južnej Ameriky. Prípravok je 100 % prírodný a nehrozia vám preto žiadne vedľajšie účinky.

Yerba Maté – vzácna látka z pralesov Južnej Ameriky aktívne pôsobí na rozširovanie vašich ciev v penise a tým pádom silnejšej erekcii. Hovorí sa, že obsahuje silu kávy, zdravotné účinky čaju a eufóriu ako čokoláda.

Z najbežnejších stimulantov ako je káva, čaj, čokoláda, guarana má najlepší pomer všetkych vlastností.

Vašemu telu dodá energiu, zvýši výdrž a celkovo posilní váš organizmus. Inými slovami nabudí váš obehový systém, čo priaznivo pôsoboí aj sexuálne orgány.

Muira Puama – taktiež vysoko cenená bylina pre svoj účinok zvýšenia potencie. Ide o malý krík vyskytujúci sa v brazílskom pralese, ktorý sa nazýva aj krík potencie pre svoje afrodiziakálne účinky.

Okrem toho vám však pomáha aj pri únave a vyčerpanosti. O jeho účinkach vedeli aj pôvodní indiáni, ktorí ho používali v tradičnej medicíne.

Teofylín

Ide o látku, ktorá sa využíva pri respiračných ochoreniach, ale svoje miesto si našiel aj pri podpore erekcie. Jeho účinok je totiž v ochabnutí hladkého svalstva, ktoré stláča krvné cievy.

Tie sa uvoľnia a prietok krvi do vášho penisu sa zlepší, čo napomáha celkovej erekcii. Jeho pozitívne účinky sa tiež prejavili pri srdcovej činnosti.

Kofeín

Určite dobre poznáte tento stimulant. Je obsiahnutý v káve či v čaji a je to primárne energizér a stimulant, ktorý vám dodáva energiu a výdrž. Uvoľňuje tiež adrenalín a vy sa tak cítite oveľa aktívnejšie.

Teobromín

Nachádza sa primárne v kakau a účinkuje ako jemný, dlhodobý stimulant organizmu. Pôsobí povzbudzujúco a rozširuje krvné cievy, pretože podobne teofylín uvoľňuje hladké svalstvo.

Ako vidíte, tieto látky v žiadnom inom preparáte nenájdete. Preto aj spôsob, ako Erex 24 funguje je trocha odlišný.

Erex 24 nemá žiadne vedľajšie účinky, teda nemusíte sa báť ho užívať.

Užívanie a dávkovanie

Najviac ma zaujal jeho spôsob dávkovania. Užíva sa ako ako kúra či už 15 dňová, mesačná, dvojmesačná alebo trojmesačná.

Podobne ako pri iných kúrach je nevyhnutné prípravok užívať pravidelne a minimálne 15 dní predtým, aby ste začali na sebe pociťovať zlepšenie.

Prvé zlepšenia by ste mali začať pociťovať ale už do piatich dní od začiatku užívania.

Výrobca vám preto dá možnosť produkt vyskúšať až na 15 dní úplne zadarmo. Na trhu sú jediní, kto ponúka takúto možnosť. Znamená to, že svojmu produktu dôverujú.

Balenie a cena produktu

Máte na výber niekoľko balení podľa vašich potrieb. Nezabúdajte, že prípravok môžete na 15 dní vyskúšať aj zadarmo.

  • Základný balíček obsahuje 30 tabliet (plus 15 zadarmo) cena 29,99 EUR
  • Stredný balíček Erex 24 Forte obsahuje 60 tabliet (plus 15 zadarmo) cena 59,98 EUR 47,98 EUR
  • Najvyšší balíček Erex 24 Extra Forte obsahuje 90 tabliet (plus 15 zadarmo) cena 89,97 EUR 62,98 EUR

Teraz môžete získať zľavu 5 % ak pri nákupe na stránke v košíku vložíte tento kupón „tn67a“


Výrobca má v ponuke aj veľmi účinné gely, ktoré váš penis urobia citlivejším.

Všetky balíčky sú diskrétne zabalené. Nikto nikdy nezistí, čo ste si objednali. Dodanie je do 48 hodín a výrobca vám garantuje vrátenie peňazí, ak s prípravkom nebudete spokojný.

Záverečný verdikt

Kúpiť? Áno. Nový silný hráč na trhu, ktorý treba rozhodne vyskúšať.

Chcem vyskúšať Erex24

Erex24 a moje skúsenosti s tabletkou (veľká recenzia + zľava) 4.89/5 (97.78%) 9 hlas[ov]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TOPlist