maxxes - liek na posilnenie erekcie

TABLETY MAXXES SÚ K 4.8.2017 ZAKÁZANÉ A SŤAHUJÚ SA Z PREDAJA! – Štátna poľnohospodárska a Štátna poľnohospodárska a  potravinárska inšpekcia (SZPI) ČR zakázala predaj doplnku stravy MAXXES, lebo obsahoval nepovolenú látku Sildenafil.

Maxxes je produkt, na ktorý som bol veľmi zvedavý od začiatku. Výrobca totiž propaguje najrýchlejší nástup účinku už za 45 minút, teda najmenej spomedzi konkurentov. A medzi jeho prednosti patrí aj zloženie, s ktorým sa púšťa do riešenia problémov so slabou erekciou.

Prípravok je 100 percent prírodný s účinnosťou až do 36 hodín overený už v 50 krajinách sveta. Zloženie ma prekvapilo, nakoľko obsahuje zaujímavú kombináciu bylinných preparátov, ktoré u ostatných voľnopredajných prípravkoch nenájdete.

Len spomeniem, že Maxxes vyrába americká spoločnosť Esentico v Kalifornii a produkt sa predáva vo vyše 50 štátoch po celom svete. Nie je to teda žiadny neznámy produkt, ale muži s ním majú bohatú skúsenosť.

Chcem vyskúšať Maxxes

Účinky tabletiek Maxxes

Výrobca udáva, že Maxxes je veľmi silné afrodiziakum, ktoré zlepšuje sexuálnu funkciu mužov najmä:

  • Prekrvuje pohlavné orgány, ktoré sú citlivejšie na erekciu
  • Rýchly nástup po už do trištvrte hodiny
  • Účinné látky pôsobia až 36 hodín
  • Podporuje tvorbu na produkciu spermií
  • Zvyšuje sexuálnu túžbu


Účinné látky

Kustovnica čínska – alebo tiež známa ako GOJI je “zázračná” bylina, ktorá ma silné antioxidačné a protinádorové účinky. Majú sýto červenú farbu a pripomínajú naše hrozienka. Rastú na úpätiach himalájskeho pohoria a preto sú bežnou súčasťou jedálnićka miestneho obyvateľstva, ktorí sa dožívajú nadpriemerne dlhého veku.

Goji sa považuje za tzv. superjedlo a považuje sa za najhodnotnejšie ovocie na zemi a obsahuje až 18 druhov aminokyselín, ktoré podporujú váš metabolizmus.

Kananga vonná – Je tropický strom z Filipín alebo Indonézie. Z kvetov sa získava esenciálny olej, ktorý sa využíva v aromaterapii a považuje sa za veľmi silné afrodiziakum. Taktiež znižuje vysoký krvný tlak a celkovo pomáha uvoľniť stres a nervové napätie a zvyšuje sexuálnu chuť .

Panax Ginseng (Žen-šen pravý) – je látka tradičnej čínskej medicíny, ktorá zvyšuje sexuálnu aktivitu a chuť na sex celkovo. Výrazne napomáha pri problémoch so slabou erekciou tým, že obsahuje najdôležitejšie účinné látky – saponíny.

Pre svoje účinky sa nazýva aj liečivá droga a celkový pôsobenie na ľudský organizmus je komplexné. Mnohé štúdie uvádzajú priaznive pôsobenie na obehový systém, centrálnu nervovú sústavu, na sústavu žliaz s vnútorným vylučovaním a imunitu.

Výskumy tiež dokázali, že dobre pôsobí ako silné afrodiziakum pri problémoch s erekciou.

Jasminový esenciálny olej – overené afrodiziakum, ktoré sa používa pri všetkých sexuálnych problémoch. Jasmín je exotický ker z Orientu a v preklade znamená “Dar od boha”.

Maxxes - erekcne tabletky
Tieto všetky látky vám zlepšia erekciu.

Užívanie a dávkovanie tabletiek Maxxes

Užíva sa len jedna tableta a to tesne pred sexuálnym stykom. Nástup je rýchly okolo 45 minút. Účinok je okamžitý už po prvom užití. Tabletku rozpustite pod jazykom a neprekračujte odporúčanú dávku – fakt je účinok veľmi silný.

Predajca spomína, že produkt môžete kombinovať aj s alkoholom alebo kofeínom. Toto určite ocenia mnohí muži, ktorí sa pred sexom posilnia jedným či dvoma pohárikmi.

V tejto kombinácii sa afrodiziakum zosilní a poriadne vás naštartujte. Určite to ale neprežente, veľa alkoholu účinkuje opačne a môže vás utlmiť.

Moja rada ako pri všetkých prípravkoch je užívať tabletku na lačno. Účinnok bude istejší a najmä rýchlejší. Ak sa pred tým natlačíte jedlom, tá účinnosť výrazne klesá.

Z mojej skúsenosti sú účinky cítiť. Užil som na lačno a nástup bol relatívne rýchly. Pomohlo mi aj to, že som pred tým vypil pohár bieleho vína.

Produkt je klinicky testovaný, úplne nezávadný a môžete ho bez problémov užívať dlhodobo. Dobre ho znášajú aj muži so zvýšeným krvným tlakom.

 

Maxxes erekcna tabletka
Tabletka Maxxes

Balenie a cena produktu

Výrobca myslel na rôzne potreby mužov, preto si viete objednať od testovacej jednej tabletky až po balenie s 5 až 10 tabletkami, pri ktorom môžete ušetriť až 10 percent z ceny.

1 ks tabletky na otestovanie stojí 6,49 EUR

5 ks tabletiek stojí 30,83 EUR – odporúčam toto balenie, oproti jednej tabletke hneď ušetríte a päť tabletiek vám vystačí. S kupónom nižšie môžete ušetriť až 5 EUR

10 ks tabletiek stojí 58,41 EUR (10% zľava plus doprava zadarmo) – 

POZOR! Pre všetkých našich čitateľov som sa dohodol s predajcom tabletiek Maxxes na dodatočnej zľave 5 EUR z celkovej ceny pri nákupe nad 30 EUR.

Ako na to? Pri objednávke vložte tento kupón „5548be9e14352“ a ušetríte až 5 EUR. Podľa mojich informácií nikde inde tento výrobok nekúpite, len u oficiálneho predajcu.

Maxxes
Šikovné balenie jednej tabletky na otestovanie účinnosti

Záverečné hodnotenie

Maxxes je produkt, ktorý sa vymyká z radu produktov v teste. Svojim vyváženým zložením bylinných zmesí je z neho skvelý kandidát na vyskúšanie v prípade, ak vám niektoré iné doplnky nezaúčinkovali ako by ste si priali.

Páči sa mi, že tento produkt nestavia svoj účinnok na tribuluse, ako konkurenčné prípravky, ale je svojim zložením originálny.

Kúpiť? Ostatné produkty neúčinkujú? Skúste Maxxes a budete prekvapení!

Chcem vyskúšať Maxxes

Maxxes a moje skúsenosti s touto tabletkou (veľká recenzia) 4.10/5 (81.90%) 21 hlas[ov]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TOPlist